Forum Inicjatyw Społecznych

Stowarzyszenie Przyjaciół Mileszek gościem Forum Inicjatyw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

28 lutego 2024 r. w Łodzi odbyło się Forum Inicjatyw Społecznych, organizatorem którego był Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Wydarzenie skupia najaktywniejszych mieszkańców, którzy na swoje pomysły umiejętnie pozyskują środki finansowe, z których korzystają wszyscy mieszkańcy wspólnot lokalnych.
Były więc koła gospodyń wiejskich, strażacy – ochotnicy, przedstawiciele klubów sportowych, fundacje zajmujące się aktywizowaniem seniorów, promocją i ochroną zdrowia, stowarzyszenia artystyczne i inni.

Miło nam poinformować, iż podczas Forum Stowarzyszenie Przyjaciół Mileszek otrzymało grant z programu „Moce nadŁódzkie” na realizację projektu „Muzyczna podróż po Regionie Łódzkim”.